• 16:53 – Тульські самовари поповнять колекцію заповідника "Чигирин" 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 
  • 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 
  • 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 
  • 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 10:18 – У Чигирині безкоштовно покажуть фільм "Кіборги" 

У «Аеропорту Черкаси» – новий керівник

Виконуючим обов’язки директора КП «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради» призначено депутата обласної ради від фракції «Укроп» Далібожака Івана Степановича, повідомляє «Кропива».

51ab0ca97c4492950e6d1ac942d41655

Відповідне розпорядження 26 червня підписав голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець. Укропівець переміг у конкурсі, організованому обласною радою ще на початку березня цього року, однак не міг приступити до виконання обов’язків, оскільки не був погоджений на посаду Державною авіаційною службою України. Погодження поки ще немає, але в статусі в.о. директора укропівець вже зустрівся з колективом.

Попередній в.о. директора Олена Качуріна, яка брала також участь в конкурсі, але не перемогла, нещодавно була затримана правоохоронцями за підозрою в отриманні неправомірної вигоди.

Нагадаємо, що 16 червня Олену Качуріну було затримано за підозрою у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 70 тис. грн. за сприяння у підписанні договору оренди площ які перебувають у віданні комунального підприємства. Зокрема йшлося про надання в оренду профілакторію та диспетчерської з прилеглою територією. За версією слідства, в.о. директора залучила в ролі посередника свою знайому, яка й отримала перший «транш» у розмірі 50 тис. грн. і передала керівнику. Останню було затримано в робочому кабінеті, коли вона отримала гроші від посередника.

Відзначимо, що в ухвалі Придніпровського районного суду про обрання запобіжного заходу йдеться, що Олена Качуріна телефонувала представнику хабародавця з ТОВ «Спецтрак» і зустрічалася з ним та домовлялася про залучення посередника. В результаті суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Згодом в судовому порядку Олена Качуріна була відсторонена від виконання обов’язків директора строком на два місяці. На дану ухвалу Качуріна подала апеляцію.

В ролі посередника виступала Риженкова Віра Григорівна, яка свого часу виконувала обов’язки директора іншого комунального підприємства – «Облпалива». До неї також було обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, на дану ухвалу вона подала апеляційну ска
Просмотры:109
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter