• 16:53 – Тульські самовари поповнять колекцію заповідника "Чигирин" 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 
  • 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 
  • 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 
  • 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 10:18 – У Чигирині безкоштовно покажуть фільм "Кіборги" 

Саакашвілі оприлюднив відео бійки біля смілянської міськради (ВІДЕО)

Ексцес за участю опозиційного політика Михайла Саакашвілі відбувся під час мітингу біля Смілянської міськради – обурені жителі міста вимагали підключення у Смілі теплопостачання www.youtube.com/watch?v=vYn2RgZCdog#action=shareСаакашвілі оприлюднив відео бійки біля смілянської міськради (ВІДЕО)
В.о. міського голови Віктор Федоренко пояснив Михайлові Саакашвілі, який приїхав підтримати протестувальників, що міськрада судиться із теплопостачальниками, вимагаючи дати тепло, проте поки що безрезультатно. На це Саакашвілі відповів, що в арсеналі місцевої влади – не тільки можливість подавати позови.

– Якщо місцева влада не може забезпечити тепло в квартирах, вона мусить піти! Що тут незрозумілого? – сказав Саакашвілі.

Після цих слів мітингувальники почали кричати «Владу геть!»

Саакашвілі закликав учасників мітингу дати владі час до четверга (до чергової сесії міськради). Якщо питання з теплом не буде розв’язане, він пообіцяв сам взятися за зміну влади в місті шляхом оголошення нових виборів.

– Владу обирали люди, а не «СмілаЕнергоінвест»! – наголосив Саакашвілі.

Після цього Федоренко спробував перевести обурення громадян на підприємство.

– Ходімо разом до «СмілаЕнергоінвест»! – закликав він. – І спитаємо, чому не пускають тепло! Їм дали гроші, їм дали тарифи, їм дозволили! І зверху дали вказівку – працювати! Не ми дали вказівку!

Але Саакашвілі був непохитний – він повторив, що у місцевої влади є час до четверга.

Після цього у Федоренка стали нерви.

– Не займайся хе*нею, б**! – сказав він Саакашвілі.

У відповідь політик обізвав його «злодієм», а той почав допитуватися, що саме він украв.

– Ходімо займемо його кабінет! – закликав Саакашвілі.

– Скиньте нах*р його, б**! – у відповідь доручив Федоренко охоронцям.

Після цього почалася штовханина. У події втрутилася поліція та представники «Національного корпусу».

Прорвавшись на сходи міськради, Саакашвілі пообіцяв «розібратися» із мером та його «тітушками». Насамкінець він пообіцяв повернутися в місто в четвер, коли відбудеться сесія міськради.
Просмотры:182
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter