• 18:15 – МІСЬКА ВЛАДА ЗІБІЛЬШУЄ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК В ДЕСЯТКИ РАЗІВ. ЩО ДАЛІ?.. 18:32 – Передача земель за межами населених пунктів ОТГ не може відбуватися в обхід закону, – Володимир Куцовол 18:09 – Неподалік села Іванівка знайшли противотанкову міну 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 
  • 18:32 – Передача земель за межами населених пунктів ОТГ не може відбуватися в обхід закону, – Володимир Куцовол 18:09 – Неподалік села Іванівка знайшли противотанкову міну 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 19:54 – До кінця тижня морози на Черкащині посиляться до -20. 
  • 18:09 – Неподалік села Іванівка знайшли противотанкову міну 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 19:54 – До кінця тижня морози на Черкащині посиляться до -20. 14:15 – У Чигирині оперативно затримали грабіжника 
  • 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 19:54 – До кінця тижня морози на Черкащині посиляться до -20. 14:15 – У Чигирині оперативно затримали грабіжника 13:54 – Акція єднання в Чигирині! 

Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя

Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життяЮрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя
На цьому наголосив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Павленко на зустрічі з студентами-медиками.
За словами Юрія Павленка, майбутня медична реформа є досить неоднозначною і залишає як пацієнтам, так і лікарям багато запитань без відповідей. Сьогодні є всі підстави прогнозувати, що молодим медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя.
«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК не голосував за медичну реформу, оскільки вона суперечить не лише Конституції України, а й здоровому глузду. Вже цього року Житомир зіштовхнувся з проблемою, коли державної дотації на зарплату медикам, не вистачає. Прихильники цієї реформи не гарантують, що така ж проблема не виникне і наступного року. Наші депутати підтримують вимоги медиків, які неодноразово на мітингах намагалися донести до влади свою думку. Натомість законодавство про реформу розробляли люди, далекі від сфери охорони здоров’я. Вашою думкою, як майбутніх лікарів, теж ніхто не поцікавився. Тобто, влада створює систему для себе, яка приноситиме їй прибутки, ще більше заганяючи в злидні простих громадян»,- зазначив опозиційний політик.
За його словами, майбутнє у медицини буде тільки тоді, коли її підтримає держава.
«Медицина стане якісною і доступною, якщо на її фінансування виділятиметься хоча б 5% ВВП. Однозначно, потрібно підвищити зарплати медичним працівникам та збільшити додаткову дотацію на оплату енергоносіїв та комунальних послуг. З цього мають починатися реформи. Якщо лікар працює у комфортному приміщенні та отримує гідну платню за працю, це мотивує його допомагати людям, не думаючи, як нагодувати сім’ю. Надіюся, що уряд нарешті почує думку фахівців та своїх громадян, та відступить від курсу, обраного на згубну реформу», - вважає Юрій Павленко.
Просмотры:29
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter