• 16:53 – Тульські самовари поповнять колекцію заповідника "Чигирин" 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 
  • 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 
  • 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 
  • 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 10:18 – У Чигирині безкоштовно покажуть фільм "Кіборги" 

Потрібно не зменшувати кількість пенсіонерів, а забезпечувати збільшення надходжень до Пенсійного фонду

Потрібно не зменшувати кількість пенсіонерів, а забезпечувати збільшення надходжень до Пенсійного фонду
Юрій Бойко: Потрібно не зменшувати кількість пенсіонерів, а забезпечувати збільшення надходжень до Пенсійного фонду
Для того щоб зменшити дефіцит Пенсійного фонду, потрібно створювати нові робочі місця і збільшувати зарплати, а не скорочувати кількість пенсіонерів. Про це лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «112 Україна» у п’ятницю, 24 листопада.
Політик підкреслив, що після так званої «пенсійної реформи» абсолютна більшість пенсіонерів отримали незначну надбавку до пенсії. «Люди, у яких були маленькі пенсії, отримали маленькі доплати. Ті, у кого пенсія була 1500 грн, отримали додатково 100-200 грн. А велику доплату отримали лише ті пенсіонери, які мали відносно велику пенсію. Але таких всього приблизно 1 млн, а всі інші отримали дуже мало», - сказав Юрій Бойко.
Він наголосив, що дефіцит Пенсійного фонду складає 140 млрдгрн – такого не було ніколи. «Зменшити цей дефіцит можна двома шляхами. Перший – це збільшувати надходження до нього. Для цього потрібно створювати робочі місця і збільшувати заробітні плати, тому що Пенсійний фонд наповнюється за рахунок відрахувань із зарплат. Ми пропонуємо йти саме таким шляхом, тому що сьогодні в Україні на одного працюючого припадає один пенсіонер. Дуже багато людей через політику нинішньої влади просто поїхали з країни – 5 млн українців працюють за кордоном», - зазначив парламентарій.
«Другий шлях, яким, на жаль, пішов уряд, – це зменшувати виплати з Пенсійного фонду. Якщо людина не має 25 років страхового стажу, то вона не отримає пенсію взагалі. В наступному році десятки тисяч людей, які у 90-ті роки працювали без офіційного працевлаштування, стикнуться з цією проблемою. І тільки у 65 років вони зможуть отримувати соціальну допомогу – 800 грн. Тобто це завуальоване збільшення пенсійного віку. Це несправедливо з людської точки зору і неправильно з економічної. Держава не виконує свою соціальну функцію. А так робити не можна», - акцентував Юрій Бойко.
Просмотры:76
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter