• 13:54 – Акція єднання в Чигирині! 13:06 – У Чигирині провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування 12:43 – Заповідник “Чигирин” хвалиться рекордним відвідуванням туристів 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 
  • 13:06 – У Чигирині провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування 12:43 – Заповідник “Чигирин” хвалиться рекордним відвідуванням туристів 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 20:46 – Щирі привітання з Різдвом Христовим та з Новим Роком! 
  • 12:43 – Заповідник “Чигирин” хвалиться рекордним відвідуванням туристів 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 20:46 – Щирі привітання з Різдвом Христовим та з Новим Роком! 12:55 – На Чигиринщині селяни дали добро на будівництво пташників 
  • 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 20:46 – Щирі привітання з Різдвом Христовим та з Новим Роком! 12:55 – На Чигиринщині селяни дали добро на будівництво пташників 13:16 – Фестиваль Святого Миколая традиційно відбувся у першій козацькій столиці України - Чигирині, 16-17 грудня. 

Вадим Новинський: Українська влада вичерпала ліміт довіри європейців

Вадим Новинський: Українська влада вичерпала ліміт довіри європейців Вадим Новинський: Українська влада вичерпала ліміт довіри європейців
Саміт Східного партнерства не принесе Україні жодної практичної користі. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Вадим Новинський в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Від Саміту східного партнерства Україна не отримає жодної практичної користі. Тут не буде ніяких проривних ідей, як не було прийнято жодного проривного документа на попередніх самітах. Сьогодні діє безвізовий режим з ЄС, підписаний Договір про асоціацію. А де практична користь від цього? Практичної користі особливо немає ніякої. Українці на своїй кишені це ніяк не відчули», - зазначив опозиціонер.
За словами Вадима Новинського, українська влада вичерпала ліміт довіри європейців.
«Україна і український народ користуються повагою, але нинішня українська влада вичерпала ліміт довіри своїми діями, що призвели до краху економіки і корупції», - додав парламентарій.
Вадим Новинський переконаний - в міжнародній політиці Україна повинна керуватися економічним прагматизмом, а не політичною доцільністю або економічним романтизмом тієї чи іншої партії.
«Україна могла б оживити східно-європейське партнерство. Для цього потрібно виступити з ініціативою і зібрати лідерів шести країн - України, Білорусі, Грузії, Молдови, Вірменії та Азербайджану для того, щоб обговорити спільні інтереси та цілі розвитку. І після цього не залежати ані від Брюсселя, ані від Вашингтона, ані від Москви. А самим бути суб'єктами в міжнародній політиці», - підкреслив народний депутат.
За словами Вадима Новинського, європейці спостерігають за діями української влади вже не в рожевих окулярах, а прагматично.
«Під час останньої сесії ПАРЄ про Україну говорили не в хорошому сенсі, а в поганому. Через Закон про освіту та його скандальні мовні норми проти України виступали і Румунія, і Угорщина, і Болгарія. Цей закон порушує ряд міжнародних зобов'язань України, в тому числі Європейську хартію регіональних мов або мов меншин. Саме це стало приводом для того, щоб на засіданні ПАРЄ позачергово була розглянута окрема резолюція по Україні. І під час дебатів цей закон піддався нищівній критиці. Це говорить про те, що Європа зняла рожеві окуляри і дивиться на дії української влади прагматично, розуміючи, що вона з себе представляє», - підкреслив опозиційний політик.
Просмотры:28
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter