• 13:54 – Акція єднання в Чигирині! 13:06 – У Чигирині провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування 12:43 – Заповідник “Чигирин” хвалиться рекордним відвідуванням туристів 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 
  • 13:06 – У Чигирині провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування 12:43 – Заповідник “Чигирин” хвалиться рекордним відвідуванням туристів 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 20:46 – Щирі привітання з Різдвом Христовим та з Новим Роком! 
  • 12:43 – Заповідник “Чигирин” хвалиться рекордним відвідуванням туристів 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 20:46 – Щирі привітання з Різдвом Христовим та з Новим Роком! 12:55 – На Чигиринщині селяни дали добро на будівництво пташників 
  • 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 20:46 – Щирі привітання з Різдвом Христовим та з Новим Роком! 12:55 – На Чигиринщині селяни дали добро на будівництво пташників 13:16 – Фестиваль Святого Миколая традиційно відбувся у першій козацькій столиці України - Чигирині, 16-17 грудня. 

Юрій Павленко

Юрій Павленко Юрій Павленко: На зміну інформаційній кампанії про простоту і доступність субсидій, на яку були витрачені шалені кошти з держбюджету, прийшла нова - про скорочення кількості субсидіантів
На цьому акцентував увагу народний депутат України Юрій Павленко, відповідаючи на питання журналістів.

«З початком опалювального сезону українцям приходять нові квитанції на оплату комунальних послуг, цифри в них міняються, але не на користь людей. Під час зустрічей люди розповідають, що багатьом зменшили обсяг субсидій у порівнянні з минулим роком, а хтось і взагалі її не отримав. Інформаційна кампанія про простоту і доступність субсидій, на яку витрачені шалені кошти з держбюджету, залишилась у минулому. Нині українська влада взяла напрямок на скорочення кількості субсидіантів. Для цього уряд постійно маніпулює із розрахунками та формулами. Лише за останні 2 роки зміни в систему нарахування субсидій вносилися 12 разів. Навіть у Міністерстві соціальної політики визнають, що за рік в Україні поменшало тих, хто отримує субсидії. І справа не в тому, що люди стали багатшими. Більшість українських громадян доведені до злиднів та економлять як тільки можуть. Соціальну нерівність поглибили перерахунки пенсій, адже хтось отримав тисячні надбавки, а інші – нічого або кілька сотень гривень, які вже з’їдає інфляція», – наголосив політик.

За словами народного депутата, уряд чітко не може сказати, скільком людям потрібні субсидії і яка конкретно сума на це піде. Верховна Рада вже двічі вносила зміни до бюджету аби збільшити фінансування субсидій, але зараз і цього виявилося недостатньо. Борги за послуги ростуть не тільки серед населення, а й у держави перед установами, які їх надають.

«Дійшло до цинізму, бо з 1 грудня прожитковий мінімум зріс на мізерні 76 грн, а тим часом у бюджеті на 2018 рік видатки на утримання влади зростуть на мільйони гривень. З огляду на це, парламентська фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не просто критикує урядовий проект бюджету, вона вважає його антинародним і пропонує свій проект. У першу чергу, треба закласти в головний фінансовий документ країни реальні показники інфляції. Ми виступаємо за зниження комунальних тарифів вдвічі. Вимагаємо на 40% скоротити фінансування силових структур. За нашими розрахунками, такі кроки дозволять зекономити 100 млрд. грн., які можна спрямувати на підтримку соціально незахищених громадян», – резюмував Юрій Павленко.
Просмотры:49
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter