• 16:53 – Тульські самовари поповнять колекцію заповідника "Чигирин" 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 
  • 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 
  • 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 
  • 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 10:18 – У Чигирині безкоштовно покажуть фільм "Кіборги" 

Наше завдання – не допустити реалізації «хорватського сценарію» в Україні і розвалу держави

Наше завдання – не допустити реалізації «хорватського сценарію» в Україні і розвалу держави Василь Німченко: Наше завдання – не допустити реалізації «хорватського сценарію» в Україні і розвалу держави
«Кожен саміт «Східного партнерства» боляче б'є по самолюбству українських лідерів. Адже всі країни, які претендують на партнерство з Євросоюзом, час від часу отримують такий-сякий, але все ж пряник, а Україна їде з образою і зафіксованими в протоколі недопрацюваннями, що виключають преференції, не кажучи вже про членство в ЄС. У 2015 році Європа ще хоча б імітувала бажання прийняти Україну в ЄС, а в 2017-му промову президента України на саміті, по суті, підтримала тільки прем'єр Великобританії, що залишає Євросоюз», - зазначив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Василь Німченко.
«Євроінтегратори примудрилися посварити Україну мало не з усіма сусідами, нормальні відносини збереглися тільки з тими країнами, з якими у нас немає спільних кордонів. І це «заслуга» вітчизняної дипломатії і перш за все голови МЗС. Про дипломатію як таку – вміння шукати і знаходити компроміси, налагоджувати діалог, вести переговори – голова МЗС України, схоже, забув, а наші дипломати наслідують приклад свого керівника і все частіше стають фігурантами скандалів, учасниками конфліктів, забуваючи про свої прямі обов'язки. Конфлікт в Донбасі – головна проблема України ось уже четвертий рік. Український МЗС виявився неефективним, свою функцію він не виконав, адже досить показово те, що головного дипломата країни не включили до складу Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Сході України», - підкреслив він.
«Збройне протистояння в Донбасі знесилює, знекровлює Україну, але Київ не робить реальних кроків для його врегулювання. Схоже, українська влада розраховує, що проблему вирішать за неї. Мінські угоди просто-напросто ігноруються українською владою, як і закладена в них дипломатична концепція мирного врегулювання конфлікту. Якщо визнати «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями (саме цього домагається Київ), Україна втратить шляхи до відступу – боротьба триватиме, мабуть, до повного винищення однієї зі сторін», - акцентував народний депутат.
Парламентарій зазначив, що подвійна гра з електоратом України та іноземними партнерами відображає суть політики, що проводиться нинішньою владою: з одного боку, нібито неможливо провести повну децентралізацію через військові дії, з іншого – Київ підписав Мінські угоди, підтвердивши готовність в ситуації, що склалася, управляти регіоном в рамках «делегування» частини повноважень іншій стороні конфлікту. Але, як бачимо, Київ просить у Заходу лише зброї та грошей, готовий анулювати «Мінськ» і повернути всю країну під свій контроль.
«На жаль, влада підготувала для Сходу України авторитарну поліцейську систему управління, продавлюючи через безвольний, недієздатний парламент дійсно драконівські закони, за допомогою яких в бунтівних областях мають намір ліквідувати інститути самоврядування і на багнетах військових адміністрацій утримувати владу і розпоряджатися фінансами територіальних громад.
По суті, проведення такої політики замість мирного врегулювання конфлікту, та до того ж на тлі відмови від соціального захисту сотень тисяч інвалідів, пенсіонерів та неповнолітніх, реалізація плану з військового управління територіальними громадами та їх об'єднаннями, що налічують мільйони громадян, призведе до формування «людської гримучої суміші», здатної вибухнути в будь-який момент. Цього хочуть гарячі голови, які допускають можливість вирішення конфлікту за «хорватським сценарієм»?» - підкреслив Василь Німченко.
«Про неприйнятність для України подібної бездумної, навіть злочинної політики в цілому свідчить той факт, що «партію війни» при владі та її агресивну риторику не сприймає вже і світове співтовариство, а українці і поготів», - резюмував політик.
Просмотры:89
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter