• 18:15 – МІСЬКА ВЛАДА ЗІБІЛЬШУЄ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК В ДЕСЯТКИ РАЗІВ. ЩО ДАЛІ?.. 18:32 – Передача земель за межами населених пунктів ОТГ не може відбуватися в обхід закону, – Володимир Куцовол 18:09 – Неподалік села Іванівка знайшли противотанкову міну 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 
  • 18:32 – Передача земель за межами населених пунктів ОТГ не може відбуватися в обхід закону, – Володимир Куцовол 18:09 – Неподалік села Іванівка знайшли противотанкову міну 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 19:54 – До кінця тижня морози на Черкащині посиляться до -20. 
  • 18:09 – Неподалік села Іванівка знайшли противотанкову міну 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 19:54 – До кінця тижня морози на Черкащині посиляться до -20. 14:15 – У Чигирині оперативно затримали грабіжника 
  • 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 19:54 – До кінця тижня морози на Черкащині посиляться до -20. 14:15 – У Чигирині оперативно затримали грабіжника 13:54 – Акція єднання в Чигирині! 

Акція єднання в Чигирині!

17 січня в рамках Всеукраїнської акції «Велика українська хода» в Чигирин завітала її організатор, волонтер та військовий кореспондент Катерина Валевська, яка привезла із собою бойові прапори та шеврони наших воїнів, що боронять Українську державу на Сході Акція єднання в Чигирині!.

Ця акція на честь Героїв Майдану, миру й перемоги України у війні на східних кордонах. Від міста до міста, від бригади до батальйонів єднаються прапори, на яких люди пишуть свої думки, аби вірою і молитвою зупинити війну.
Активістка розвісила прапори на центральній площі перед приміщенням міської ради, організувала виставку шевронів і боєприпасів.

Така акція проходить в Чигирині вперше. Акція єднання в Чигирині!

Волонтерка візьме з собою прапор м. Чигирина для створення музею, присвяченого подіям на Майдані і боротьбі у війні, який вона планує відкрити цієї весни у Звенигородці. Також вона збирається випустити у світ книгу «Під небом України».Акція єднання

Катерина Валевська – волонтерка батальйону Айдар, письменниця, військовий журналіст, активна учасниця подій на Майдані. Загалом, починаючи з 14 вересня 2014 року, зібрала кілька сотень прапорів з усієї України, підписаних місцевими жителями. Протяжність стягів, які вона вивішує, складає понад 2 кілометри. Серед них є українські прапори подаровані в Севастополі, Донецьку і Луганську, ікони та рушники, шеврони і нашивки наших військових. Прапори дарували блокпости, кіборги, та міські ради. В кожному місті відбувалися вуличні акції з вшанування подій Майдану, Небесної Сотні та російсько-української війни. Загалом вона подолала 24 тисячі кілометрів з практично нульовим бюджетом.Акція єднання в Чигирині!
Акція єднання в Чигирині!
Просмотры:30
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter