• 16:53 – Тульські самовари поповнять колекцію заповідника "Чигирин" 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 
  • 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 
  • 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 
  • 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 10:18 – У Чигирині безкоштовно покажуть фільм "Кіборги" 

Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла

Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світлаТретина населення мікрорайону «Новий Чигирин» потерпає через безвідповідальність влади. Його мешканців минулого року змусили перейти на індивідуальне електричне опалення, але при цьому «забули» про застаріле, ще радянських часів, електрообладнання, яке не розраховане на таке інтенсивне використання. Через постійну перенапругу в оселях щодня горить проводка, люди навіть не встигають міняти електрозапобіжники, але іншого виходу щодо опалення свого житла та приготування їжі вони просто не мають.

Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світлаМіський РЕМ не може цю усунути проблему, адже вона давно вже переросла з локальної в загальноміську. По великому рахунку ситуацію сміливо можна назвати надзвичайною. Однак міська влада не просто не поспішає оголосити надзвичайний стан, а взагалі замовчують це. Очільник місцевої райдержадміністрації Володимир Клименко знаходиться в столиці на навчанні, а його заступник з питань ЖКГ Микола Турик «гріється» в Єгипті та виставляє в соцмережах свої «теплі» світлини. Все це надзвичайно дратує містян, які потерпають від негоди та байдужого ставлення влади до їх проблем.

«На сьогоднішній день два під'їзди в нашому домі все ще залишаються без світла. Зранку влада обнадіяла людей, що до 14.00 години все зроблять. Але по факту чиновники умили руки, залишивши розгрібати все це жахіття майстра і двох електриків із ЄРЦ! В той же час у квартирах продовжують горіти електроприлади через невдалі спроби відновити електропостачання. Люди телефонували вже навіть на гарячу лінію Кабміну, але там дізналися, що, виявляється, постраждалі самі в усьому винні, бо котельня працює, а ми, мовляв, від'єднувалися самовільно! Але ж котельня збанкрутіла ще минулого року! Чому влада не зважає на це? Чому чиновники відхрещуються від наших проблем та намагаються звалити усю провину в ситуації на нас самих? Хто відшкодує людям збитки?» – такі питання задають у соціальній мережі Facebook мешканці мікрорайону «Новий Чигирин».

Краще, мабуть, було б спитати інакше: чому влада не передбачила такого варіанту подій, знаючи про зношеність мереж електропостачання, коли ще восени переводила мешканців міста на альтернативний вид опалення? Чому попередньо не були вивчені технічні умови, аби не чекати на грім, що колись таки гряне, і не змушувати зараз комунальні підприємства проявляти героїчні зусилля в подоланні катастрофи, яку можна було передбачити та попередити? Вочевидь, нашій владі в цілому, а чигиринській зокрема, необхідно навчитись «готувати сани влітку», аби убезпечити своїх городян від подібних ситуацій в майбутньому!
Просмотры:2690
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter