• 18:15 – МІСЬКА ВЛАДА ЗІБІЛЬШУЄ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК В ДЕСЯТКИ РАЗІВ. ЩО ДАЛІ?.. 18:32 – Передача земель за межами населених пунктів ОТГ не може відбуватися в обхід закону, – Володимир Куцовол 18:09 – Неподалік села Іванівка знайшли противотанкову міну 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 
  • 18:32 – Передача земель за межами населених пунктів ОТГ не може відбуватися в обхід закону, – Володимир Куцовол 18:09 – Неподалік села Іванівка знайшли противотанкову міну 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 19:54 – До кінця тижня морози на Черкащині посиляться до -20. 
  • 18:09 – Неподалік села Іванівка знайшли противотанкову міну 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 19:54 – До кінця тижня морози на Черкащині посиляться до -20. 14:15 – У Чигирині оперативно затримали грабіжника 
  • 16:18 – Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Про скликання ХL сесії Чигиринської міської ради VIІ скликання 15:01 – Ярмарка меду в Черкасах. 14:52 – На мисливців за новорічними ялинками склали 22 протоколи 20:19 – У Чигиринській міській раді з'явилась вакансія. 19:54 – До кінця тижня морози на Черкащині посиляться до -20. 14:15 – У Чигирині оперативно затримали грабіжника 13:54 – Акція єднання в Чигирині! 

Міська влада готується до опалювального сезону

4 липня 2017 року в оновленій Чигинській міській раді відбулася нарада, на якій було обговорено перспективи подальшого існування ГП «Чигиринські теплові мережі», а також розроблено план дій по забезпеченню теплом мешканців міста у наступному опалювальному сезоні та переходу певної категорії споживачів послуг підприємства на індивідуальне опалення.
Активну підтримку нова влада міста має від районного керівництва. На заході були присутні голова Чигиринської райдержадміністрації Володимир Клименко, голова Чигиринської районної ради Валентина Алєксєєвець, міський голова Чигирина Степан Буханець, депутати міськради, представники підрозділів міськвиконкому, Чигиринського РЕМ, а також делегати від зібрання мешканців багатоквартирних житлових будинків.
Керівники району і міста проінформували присутніх про стан справ у ГП «Чигиринські теплові мережі»: заборгованість підприємства (газ, електроенергія та ін.) сягнула суми у більш як 6 млн. грн., зношеність мереж досягла критичної межі, кошти на їх модернізацію відсутні, щорічні збитки від діяльності підприємства складають 1,1 млн. грн., через низку судових рішень на майно підприємства Державною виконавчою службою накладено арешт.
У зв’язку з цим, міською владою було запропоновано наступні пропозиції по виходу з ситуації, що склалася: ГП «Чигиринські теплові мережі» ліквідуються, надання послуг для мешканців будинків Нового Чигирина бере на себе приватне підприємство, яке вже працює на території міста і забезпечує теплом Чигиринську ЦРЛ, технікум, Чигиринський НВК №3, споживачам послуг котельні, яка розташована на вул. Гетьманській (84 квартири), запропоновано перейти на індивідуальне опалення. За інформацією, що її озвучив голова райдержадміністрації Володимир Клименко, буде виділено кошти з міського та районного бюджетів, не залишиться осторонь і обласна влада.
Цікавий факт - бюджетні кошти не надаватимуться жителям міста, як адресна цільова допомога, а будуть перераховуватись на рахунок приватної фірми "Чорнобай тепло", яку представляє на території міста Чигирина найактивніший та ініціативніший депутат міської ради Овчаров Р.В., а котли закупить за бюджетні кошти не менш активний депутат міської ради Кононенко О.В. Нова влада працює!
Просмотры:585
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter