• 14:19 – В області 17 млн грн виділили на раціональне поводження зі сміттям 19:38 – Ліквідували Чигиринський районний суд 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 
  • 19:38 – Ліквідували Чигиринський районний суд 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 
  • 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 14:04 – Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя 
  • 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 14:04 – Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя 11:56 – ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОТИ ПРИЙНЯТОЇ КАБМІНОМ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ 

28-31 липня в Чигиринському районі відбудеться «Холодноярська Проща»

Впродовж 28-31 липня 2017 року в Києві, Черкасах на території Черкаської області, а саме: м. Чигирин, с. Стецівка, с. Суботів, с. Івк: с. Головківка, с. Медведівка, с. Мельники, с. Грушківка, с. Вереміївка, хутір Буда відбудуться заходи у рамках просвітницького проекту "Холодноярська Проща" за благословення і підтримки Святійшого Філарета Патріарха Київського і всієї Руси-України. 28-31 липня в Чигиринському районі відбудеться «Холодноярська Проща»

Проект приурочений до державного свята Хрещення Київської Русі Хрестителем Рівноапостольним князем Володимиром та вшанування подій Української революції 1917-1921 років.

Проект проходить під гаслом: "Одне Хрещення – Єдина Церква і Єдина Держава. Розпочнеться з м. Києва, де 28 липня стартує хресна хода від Свято-Володимирського патріаршого собору до пам’ятника рівноапостольному князю Володимиру.

Після хресної ходи, молебні і проповіді Святійшого Філарета, колона паломників відбуде до Черкащини, де всі візьмуть участь у заходах в рамках проекту "Холодноярська Проща".

Його метою є:

– реабілітація військовослужбовців – ветеранів АТО та психологічна допомога повертатися до цивільного життя; – духовно-патріотичне виховання українців, що переселилися зі Сходу України, втікаючи від війни, перетворення їх на свідомих державно-орієнтованих громадян з активною патріотичною позицією; – піднесення статусу державного свята Хрещення Київської Русі на більш високий рівень, відзначення та поширення його значущості серед громад України.

Засновник та організатор проекту – Синодальне управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату (СУВД), Черкаська Єпархія УПЦ КП та за сприяння Благодійної організації "Благодійний фонд "Святого Архистратига Божого Михаїла" м.Черкаси.

Учасники Проекту: військовослужбовці та ветерани Збройних Сил та інших військових формувань України; військові священики УПЦ Київського Патріархату; священики УПЦ Київського Патріархату з усієї України; переселенці зі Сходу України та їх сім’ї; громадські організації, громадські рухи, Українські спілки; студенти Православних Богословських Академій УПЦ Київського Патріархату в якості волонтерів; студенти ВНЗ з усієї України в якості учасників та волонтерів.

"Холодноярська Проща" це – православне паломництво для військових та цивільних, патріотично-налаштованих громадян усіх вікових категорій України та українських діаспор за кордоном, данина традиціям побожних козаків та повстанців – захисників Вітчизни, які здійснювали православне паломництво до Святих місць. Саме тому, місцем паломництва не випадково обрано Чигиринщину (Холодний Яр) – колиску відтворення державності у 16-му ст., серце визвольної боротьби, символ Свободи, Незалежності і об'єднання Української Нації на демократичних засадах.

"Холодноярська Проща" має стати міжнародною, всеукраїнською, щорічною, унікальною традицією Української Православної Церкви Київського Патріархату та патріотично налаштованого населення України, православних українських діаспор всього світу та символом єднання Нації.

Девіз проекту – "За мир – молимося, єднаємося, боремося, перемагаємо!".Прес Центр
Просмотры:110
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter