• 16:53 – Тульські самовари поповнять колекцію заповідника "Чигирин" 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 
  • 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 
  • 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 
  • 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 10:18 – У Чигирині безкоштовно покажуть фільм "Кіборги" 

Зелений туризм Чигиринщини

Питання щодо сприяння розвитку зеленого туризму у Звенигородському, Корсунь-Шевченківському та Чигиринському районах розглядалося на нараді з приводу підсумків роботи служби зайнятості Черкащини упродовж І півріччя 2017 року, яка проходила на Звенигородщині під головуванням директора обласної служби зайнятості Григорія Дендемарченка та за участю директорів базових центрів зайнятості. Зелений туризм Чигиринщини
Питання щодо розвитку зеленого туризму у Чигиринському районі висвітлила директор районного центру зайнятості Світлана Коршунова.
Чигиринщина вважається унікальним куточком Черкащини, який славиться не тільки своєю історією, а й вражає самобутніми культурними традиціями, захоплюючими краєвидами і щирою українською гостинністю.
Всього на території Богданового краю діє 13 об’єктів зеленого туризму, які готові прийняти туристів – це садиби «Українська кухня «Холодний Яр» (с. Медведівка), «Чарівна гончарня» (с. Боровиця), «Картопляні розваги» (с. Головківка), «Медовий сад» (с. Мельники), «Ясний день» (с. Буда), «Хата Берегині «Дикий хутір» (с. Мельники), «Хата Отамана» (с. Мельники), комплекс з вулико-ліжками, просвітницько-розважальний комплекс «Зерноленд» (с. Івківці) та спілка родових помість «Первоцвіт» (с. Івківці). Туристичні шляхи Чигиринщиною традиційно пролягають через ці господарства.Зелений туризм Чигиринщини
Для туристів і бажаючих відчути весь колорит Чигиринщини власники садиб пропонують проживання в екобудинках, продукцію власного виробництва, екскурсії по Холодному Яру, велотури, розважальні квести та пошуки скарбів, майстер-класи з молотіння снопів, ткацтва, виготовлення паперу, ляльки-мотанки, стрільби з луків та арбалетів, заняття у «Академії картопляних наук» та школі декоративно-ужиткової творчості «Art potato».
Серед успішних проектів зеленого туризму, які реалізовані за сприяння районного центру зайнятості – це започаткування власної справи колишніми безробітними Жанною Довгополою та Сергієм Зарубою.
Жанна Довгопола власниця садиби «Українська кухня «Холодний Яр», яка розташована в с. Медведівка. Жінка на території господарства має власну українську кухню, на якій для своїх гостей, під замовлення, готує справжні національні страви, які можна скуштувати на свіжому повітрі в спеціально облаштованій альтанці.
Ще один колишній безробітний Сергій Заруба маючи власну пасіку більше 10-ти років займався бджільництвом, тому і народилася ідея не просто займатися підприємництвом, а перетворити своє захоплення в надання послуг у сфері зеленого туризму. За рахунок отриманих коштів для відкриття власного бізнесу чоловік в свій час придбав додатково вулики і створив у власній садибі для відвідувачів справжній лікувальний комплекс з вулико-ліжками, на яких можна відпочити і оздоровитися завдяки життєвій енергії бджолосім’ї та повітрю, насиченому ароматом бджіл. Водночас Сергій пропонує туристам продукти бджільництва, проводить майстер-класи з виготовлення фігурних свічок з чистого воску. Власноруч вироблені різноманітні вироби чоловік успішно реалізовує.Зелений туризм Чигиринщини
Родина, яка розвиває стародавні традиції гончарства на Чигиринщині – є подружжя Сергія та Ірини Мельників, які з двома неповнолітніми дітьми переїхали з Донеччини до с. Боровиця через військовий конфлікт на Сході. Звернувшись до центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи та відвідавши ряд різноманітних семінарів вирішили відкрити власну справу. Ще до переїзду на Черкащину родина займалася гончарним ремеслом: виготовляла сувенірну продукцію та вироби з глини і кераміки. Тому саме історико-культурні надбання Чигиринського краю, самобутність нащадків козаків, наявність природного матеріалу справили надзвичайно великий вплив на подружжя і слугували новим успішним поштовхом для продовження улюбленої справи. Об’єднавшись в творчий тандем вони розпочали поступово організовувати свою діяльність та створили нове підприємство ТОВ «ПДЛ-К». Навесні цього року чоловік вже працевлаштував на підприємство, на посаду менеджера зі збуту товарів, безробітного, з числа внутрішньо переміщених осіб та отримав від служби зайнятості компенсацію витрат на оплату праці цієї категорії населення.
Для розвитку свого бізнесу, влітку цього року, Сергій скористався шансом отримати фінансову підтримку та взяв участь у конкурсі з написання проектів на тему: «Село: кроки до розвитку», який спрямований реалізувати професійні плани та підтримати ініціативних людей, які проживають у сільській місцевості. Невдовзі доля посміхнулася Сергію – він переконливо для комісії обґрунтував свій проект на тему: «Виробництво та реалізація виробів з кераміки», успішно захистив його, став одним із 10 переможців конкурсу та виграв міні-грант. Для реалізації своїх задумів від керівника проекту чоловік отримав грошовий сертифікат у розмірі 40 тисяч гривень.
На сьогодні родина у своїй садибі «Чарівна гончарня» виготовляє вироби з глини проводить майстер-класи, а у перспективі планує розширювати своє виробництво, створювати нові робочі місця та надалі співпрацювати із службою зайнятості щодо працевлаштування безробітних.
Просмотры:131
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter