• 14:19 – В області 17 млн грн виділили на раціональне поводження зі сміттям 19:38 – Ліквідували Чигиринський районний суд 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 
  • 19:38 – Ліквідували Чигиринський районний суд 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 
  • 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 14:04 – Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя 
  • 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 14:04 – Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя 11:56 – ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОТИ ПРИЙНЯТОЇ КАБМІНОМ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ 

Конкурс "Пенсіонери різні"

Чигиринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області оголошує конкурс на кращу публікацію про пенсіонера "Пенсіонери різні" до Дня Незалежності України серед жителів Чигиринського та Кам’янського районів.Конкурс "Пенсіонери різні"Участь у конкурсі може взяти будь-який житель регіону, який надішле текст матеріалу (з темою листа "Публікація про пенсіонера") на адресу управління Фонду:

Чигиринське об’єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області E-mail: 2333@ck.pfu.gov.ua

Номінації конкурсу:

– "Кращий портретний нарис";

– "Краще інтерв'ю".

Матеріал переможця першого етапу конкурсу буде опубліковано в місцевих засобах масової інформації, а переможець другого етапу конкурсу отримає подарунок.

Правила участі в конкурсі:

1. Учасник конкурсу має надіслати текст матеріалу розміром від 2 до 4 сторінок у текстовому редакторі Word, шрифт Times New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1, з темою листа "Публікація про пенсіонера" та фото пенсіонера в зменшеному розмірі – не більше, ніж 2 Мб, в форматі JPEG. B електронному листі, окрім тексту самого матеріалу та фото пенсіонера, має бути текстовий файл із такою інформацією:

– П. І. Б. учасника, вік;

– контактний телефон та адреса електронної пошти.

2. Переможців визначають організатори конкурсу.

3. У конкурсі беруть участь матеріали, створені самостійно, а не тексти з Інтернету.

5. Від одного учасника приймається один матеріал.

6. Учасник конкурсу погоджується, що його матеріал може бути надруковано в будь-якому регіональному виданні чи розміщено на будь-якому інтернет-порталі без виплати винагороди.

7. У випадку виникнення претензій з боку третіх осіб стосовно робіт, надісланих на конкурс, учасник зобов’язується урегулювати їх своїми силами. Учасники конкурсу є відповідальними за порушення авторських прав і прав третіх осіб.

Конкурс триватиме до 18 серпня. Переможці візьмуть участь у другому етапі конкурсу, який проведе Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.
Просмотры:70
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter