• 14:19 – В області 17 млн грн виділили на раціональне поводження зі сміттям 19:38 – Ліквідували Чигиринський районний суд 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 
  • 19:38 – Ліквідували Чигиринський районний суд 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 
  • 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 14:04 – Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя 
  • 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 14:04 – Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя 11:56 – ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОТИ ПРИЙНЯТОЇ КАБМІНОМ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ 

Традиційний фестиваль «Будянський ярмарок» .

Традиційний фестиваль «Будянський ярмарок» відбудеться 23-24 вересня на хуторі Буда Чигиринського району.Традиційний фестиваль «Будянський ярмарок» .
Свято, що навчає жити в гармонії з собою і максимально використовувати природні ресурси для оздоровлення та розвитку стало вже традиційним для Черкащини. «Будянський ярмарок» проводиться вже більше десятка років на території хутору Буда, де існує одне з найбільш відомих екополень в Україні.
З року в рік «Будянський ярмаро»к збирає все більше зацікавлених. Цьогорічне свято не стане винятком, адже 23-24 вересня на хуторі Буда зустрічатимуть гостей з усієї України а ще – яскравих учасників, що готові ділитися власними знаннями та досвідом. Отож, на святі гостей чекає:

Тренування з тхеквондо
Почесною гостею фестивалю стане Анна Тарапата – 14-ти кратна чемпіонка України з тхеквондо, член Олімпійської збірної команди 2002-2010 років, президент Федерації Олімпійського тхеквондо (ВТФ) в Черкаській області. Під час дійства спортсменка проведе тренування для дітей і поділиться секретами власної авторської методики з Тай-Бо.

Майстер-класи
Кращі майстри з Чигиринщини, Черкащини та інших регіонів навчатимуть гостей свята низці дивовижних вмінь: від розпису писанок та виготовлення народної ляльки до створення власних зборів запашного трав’яного чаю та приготування вегетаріанських солодощів.

Цікава мнемотехніка для дітей
У межах «Будянського ярмарку» працюватиме незвичайна локація від фахівців дитячого центру підготовки та розвитку «Крокодил Гена». Цікава мнемотехніка – це техніка, що дозволяє учневі та вчителю бути активними співучасниками інтерактивного процесу навчання і при цьому зберігає здоров’я дитини. У межах локації разом із фахівцями можна буде пройти цікаве тестування пам’яті; випробувати легкі методи та прийоми обробки інформації; спробувати «замальовку» текстів та віршів; спробувати техніку легкого вивчення іноземних слів.

Музикування
В ігровій, театралізованій формі особливу музику та танці розкриє гостям дійства ведуча трансформаційних тренінгів та семінарів з Йоги Голосу, звукотерапевт, фахівець з раннього музичного розвитку, керівник дитячої музичної студії «Діти Сонця» Олена Лісова.

Лекції
Корисною інформацією з оздоровлення, психології, мотивації, саморозвитку поділяться з гостями запрошені лектори фестивалю. Тематика лекцій досить широка.

Чекають на гостей і заняття з йоги, і лаундж-зона, і концертна програма, і традиційний ярмарок незвичайної продукції, виготовленої екопоселенцями та народними майстрами.

Захід відбудеться за підтримки ГО «Туристичний рух Чигиринщини» та гостинного музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір». Спонсором фестивалю виступила міжнародна компанія BSST. Реалізовується захід також за підтримки The Black Sea Sustainable Rural Tourism Program (BSST) – Програми розвитку cталого сільського туризму в регіоні Причорномор’я.
Просмотры:67
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter