• 16:53 – Тульські самовари поповнять колекцію заповідника "Чигирин" 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 
  • 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 
  • 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 
  • 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 10:18 – У Чигирині безкоштовно покажуть фільм "Кіборги" 

Традиційний фестиваль «Будянський ярмарок» .

Традиційний фестиваль «Будянський ярмарок» відбудеться 23-24 вересня на хуторі Буда Чигиринського району.Традиційний фестиваль «Будянський ярмарок» .
Свято, що навчає жити в гармонії з собою і максимально використовувати природні ресурси для оздоровлення та розвитку стало вже традиційним для Черкащини. «Будянський ярмарок» проводиться вже більше десятка років на території хутору Буда, де існує одне з найбільш відомих екополень в Україні.
З року в рік «Будянський ярмаро»к збирає все більше зацікавлених. Цьогорічне свято не стане винятком, адже 23-24 вересня на хуторі Буда зустрічатимуть гостей з усієї України а ще – яскравих учасників, що готові ділитися власними знаннями та досвідом. Отож, на святі гостей чекає:

Тренування з тхеквондо
Почесною гостею фестивалю стане Анна Тарапата – 14-ти кратна чемпіонка України з тхеквондо, член Олімпійської збірної команди 2002-2010 років, президент Федерації Олімпійського тхеквондо (ВТФ) в Черкаській області. Під час дійства спортсменка проведе тренування для дітей і поділиться секретами власної авторської методики з Тай-Бо.

Майстер-класи
Кращі майстри з Чигиринщини, Черкащини та інших регіонів навчатимуть гостей свята низці дивовижних вмінь: від розпису писанок та виготовлення народної ляльки до створення власних зборів запашного трав’яного чаю та приготування вегетаріанських солодощів.

Цікава мнемотехніка для дітей
У межах «Будянського ярмарку» працюватиме незвичайна локація від фахівців дитячого центру підготовки та розвитку «Крокодил Гена». Цікава мнемотехніка – це техніка, що дозволяє учневі та вчителю бути активними співучасниками інтерактивного процесу навчання і при цьому зберігає здоров’я дитини. У межах локації разом із фахівцями можна буде пройти цікаве тестування пам’яті; випробувати легкі методи та прийоми обробки інформації; спробувати «замальовку» текстів та віршів; спробувати техніку легкого вивчення іноземних слів.

Музикування
В ігровій, театралізованій формі особливу музику та танці розкриє гостям дійства ведуча трансформаційних тренінгів та семінарів з Йоги Голосу, звукотерапевт, фахівець з раннього музичного розвитку, керівник дитячої музичної студії «Діти Сонця» Олена Лісова.

Лекції
Корисною інформацією з оздоровлення, психології, мотивації, саморозвитку поділяться з гостями запрошені лектори фестивалю. Тематика лекцій досить широка.

Чекають на гостей і заняття з йоги, і лаундж-зона, і концертна програма, і традиційний ярмарок незвичайної продукції, виготовленої екопоселенцями та народними майстрами.

Захід відбудеться за підтримки ГО «Туристичний рух Чигиринщини» та гостинного музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір». Спонсором фестивалю виступила міжнародна компанія BSST. Реалізовується захід також за підтримки The Black Sea Sustainable Rural Tourism Program (BSST) – Програми розвитку cталого сільського туризму в регіоні Причорномор’я.
Просмотры:179
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter