• 13:54 – Акція єднання в Чигирині! 13:06 – У Чигирині провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування 12:43 – Заповідник “Чигирин” хвалиться рекордним відвідуванням туристів 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 
  • 13:06 – У Чигирині провели нараду з керівниками органів місцевого самоврядування 12:43 – Заповідник “Чигирин” хвалиться рекордним відвідуванням туристів 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 20:46 – Щирі привітання з Різдвом Христовим та з Новим Роком! 
  • 12:43 – Заповідник “Чигирин” хвалиться рекордним відвідуванням туристів 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 20:46 – Щирі привітання з Різдвом Христовим та з Новим Роком! 12:55 – На Чигиринщині селяни дали добро на будівництво пташників 
  • 12:33 – У Чигиринi освятили новозбудовану каплицю 21:08 – Рух автотранспорту по мосту через Дніпро з 4 січня у денний час здійснюватиметься у реверсному режимі 21:00 – П'ятьом молодим черкащанам-сиротам подарували квартири 20:49 – З 1 січня в Україні заборонили сміттєзвалища. 20:46 – Щирі привітання з Різдвом Христовим та з Новим Роком! 12:55 – На Чигиринщині селяни дали добро на будівництво пташників 13:16 – Фестиваль Святого Миколая традиційно відбувся у першій козацькій столиці України - Чигирині, 16-17 грудня. 

Ярмарок вакансій – ефективний спосіб працевлаштування та підбору працівників

З метою пошуку нових шляхів та методів роботи щодо стабілізації стану ринку праці, задоволення потреб роботодавця у вирішені кадрових питань та надання можливості безробітним вирішити питання щодо працевлаштування 16 серпня 2017 року спеціалістами Чигиринського районного центру зайнятості на замовлення ВТФ «ВІКТОРІЯ» проведено «Ярмарок вакансій» для підбору працівників за професіями «Швачка», « Укладальник-пакувальник », « Штампувальник», «Бармен», «Офіціант».

В ході зустрічі, роботодавця із претендентами на працевлаштування, обговорювались питання графіку та режиму роботи, заробітної плати, основних обов’язків та умов праці на робочому місці. Після детального ознайомлення претендентів на роботу з інформацією поданою роботодавця проводилась індивідуальна співбесіда.

За результатами проведеного заходу 19 осіб пройшли співбесіду з роботодавцем, з яких 4 особи виявили бажання працювати на підприємстві ВТФ «Вікторія», всі інші отримали корисну інформацію, яка допоможе в подальшому при пошуку роботи та працевлаштуванні.

На підведенні підсумків роботи ярмарку директор ВТФ «Вікторія» Павленко К. В. подякувала спеціалістам Чигиринського районного центру зайнятості за співпрацю, поділилася напрацьованим досвідом та намітила подальші перспективи роботи.

Звісно, не всі, хто завітав на ярмарок, одразу отримають роботу, але в тому, що всі, хто хотів, одержали корисну інформацію, яка допоможе вирішити це питання, – сумнівів немає.
Просмотры:88
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter