• 16:53 – Тульські самовари поповнять колекцію заповідника "Чигирин" 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 
  • 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 
  • 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 
  • 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 10:18 – У Чигирині безкоштовно покажуть фільм "Кіборги" 

У Черкасах колектори виселяють людей з будинків, діючи на психіку

У Черкасах колектори винайшли новий спосіб виселяти боржників з квартир, діючи на психіку. Про це повідомляється в сюжеті "Подробиць".

594b669b0aeb7-screenshot-4_1200

Вікторія з чоловіком і семирічною дочкою про власне житло мріяли давно. У 2008 взяли кредит у 100 тисяч доларів для будівництва приватного будинку, під його ж заставу.

"Я цей борг погасила ще в 15 році. Влітку у нас була остання транзакція. Але взимку 16 року я дізнаюся, що мій кредит як ніби він ще й переданий одній фірмі, потім другий фірмі і ця фірма вимагає у мене зараз борг", - розповідає потерпіла Вікторія Кучеренко.

Всі документи про погашення кредиту у Вікторії на руках. Але колектори невблаганні. Вони оформили право власності на будинок. На початку цього місяця київська компанія зненацька здала його в оренду двом десяткам молодиків. Вони вселилися, незважаючи на протести Вікторії.

"Де б ти і що ти не робила, тобі краще забрати свою дитину, я не можу так сказати, як він каже ... і забиратися", - заявила жінка.

Візиту журналістів орендарі, схоже, не чекали. Ледь побачивши камеру, один з них тут же став погрожувати.

" ... мене знімати не треба ... - А чого? – Тому що я буду бити".

ЗМІ викликали поліцію. Поки патрульні складали протокол, до незнайомця приїхала група підтримки. Прибув на місце і адвокат Сергій Гартінгер, який представляє інтереси орендодавця. Він навіть не приховує, що виселення "боржників" - це його покликання.

- А ви цим систематично займатися? - Я так ... я заробляю гроші на цьому. - А чому? - Тому що мені це подобається", - каже представник колекторської контори Сергій Гартінгер.

І ця історія - не одинична. Кілька років тому Сергій Гартінгер викинув на вулицю свекруху Тамари Панченко, а її житло привласнив. Через борг в 22 тисячі гривень, який родичі своєчасно погасили, він викупив половину двокімнатної квартири. Згодом отримав і другу частину.

"Він підробив договір про намір продати другу частину квартири, подав цей договір в суд і суд присудив повернути ці гроші, а гроші - 88 тисяч гривень" , - каже постраждала Тамара Панченко.

Це ціла схема, запевняє адвокат Вікторії Кучеренко. За її словами, колектори майже завжди користуються послугами одного й того ж нотаріуса, який і запевнив право власності фірми на будинок, не повідомивши про це мешканців і органи опіки. Адже в будинку прописана малолітня дитина.

"Ми виявили ці порушення на підставі виписки про те, що вже право власності вже не належить моїй клієнтці", - розповідає адвокат сім'ї Кучеренко Світлана Крамаренко.

Зараз Вікторія через суд намагається оскаржити передачу колекторам прав на її будинок.

Просмотры:120
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter