• 16:53 – Тульські самовари поповнять колекцію заповідника "Чигирин" 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 
  • 18:34 – в Чигирині відбудеться ярмарок "КОЗАЦЬКА СТОЛИЦЯ" 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 
  • 18:28 – В Чигирині вшанують пам"ять небесній сотні та загиблим атовцям 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 
  • 18:16 – Чигиринський РС ДСНС провів протипожежний інструктаж у храмах. 12:25 – З 8 БЕРЕЗНЯ ДОРОГІ ЖІНКИ 18:29 – Катастрофа у Чигирині: 200 квартир залишились без тепла і світла 17:04 – Міністерство соціальної політики й представники ОСББ узгодили позиції щодо виплат пільг і субсидій мешканцям будинків 14:40 – Чигиринська влада черговий раз піднімає тарифи на волопостачання та водовідведення 11:01 – У п’яти районах Черкащини ще немає жодної ОТГ 10:18 – У Чигирині безкоштовно покажуть фільм "Кіборги" 

Вілкул: В умовах кризи необхідно забезпечити можливість людям купувати соціально значущі продукти за доступними цінами

Четвертий рік в Україні інфляція одна з найвищих в світі. Гірше тільки у Венесуелі та Південному Судані. Ціни на продукти зросли в рази.
Співголова фракції опозиційного блоку в парламенті Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook написав: «Не всі знають, що до 1 липня в країні було держрегулювання цін на соціально значущі продукти харчування. На рівні Кабміну і на рівні облдержадміністрацій встановлювалися граничні ціни, і виробники, і торговельні мережі змушені були під це підлаштовуватися ». Парламентарій зазначив, незважаючи на те, що стримування цін - ситуативне рішення, його необхідно повернути, щоб люди просто не вмирали з голоду. «А стратегічно треба створити умови, щоб українці нормально отримували і впевнено дивилися в майбутнє», - сказав він. Для цього ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК подав у Раду пакет законопроектів, спрямованих на підтримку промисловості і вітчизняних виробників, в тому числі сільськогосподарських.

Вілкул зазначив: «Для тих, хто назве мене« Не ринковиком », повідомляю: у всіх розвинених країнах світу є елементи регулювання і планової економіки. І вже тим більше - боротьба з монополіями. А у нас на ринку продуктів харчування процвітають і локальні, і національні монополії на багато груп товарів».

Він підкреслив, що одна з тез його програми - стабілізація цін на продукти харчування. «І доб'ємося ми цього швидко саме відновленням держрегулювання. Хліб, борошно, молоко люди повинні мати можливість купити », - сказав опозиціонер.

Парламентарій наголосив, що навіть за заниженими показниками Держстату інфляція до кінця 2017 складе 13-14%. «Це більше показників 2016 роки (12,4%). Навіть офіційний курс на 2018 планується вище 30 грн / долар. З 2014 ціни і тарифи виросли в рази! ЗЛИДНІ - це якщо коротко описати, як живе в Україні більшість населення », - написав Вілкул.

Він зазначив, що в Європі ціни на продукти стримують ще й тим, що виділяють фермерам з бюджету 150-450 євро за 1 Га оброблюваної землі. А також більше 200 євро на одну голову великої рогатої худоби.

«Ось Вам і відповідь, чому, при тому, що ПЛОЩА українських чорноземів дорівнює площі ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, У НАС на полицях магазинів ВСЕ БІЛЬШЕ ІНОЗЕМНИХ ПРОДУКТІВ. Вони в продажу дешевше - їх держави компенсують витрати виробникам! », - резюмував Вілкул.
Раніше, аналізуючи проект бюджету на 2018 рік, опозиціонер відзначав, що незначне підвищення зарплат і пенсій буде з'їдено зростанням інфляції.

Про це інформує прес-служба політика.Вілкул: В умовах кризи необхідно забезпечити можливість людям купувати соціально значущі продукти за доступними цінами
Просмотры:84
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter