• 14:19 – В області 17 млн грн виділили на раціональне поводження зі сміттям 19:38 – Ліквідували Чигиринський районний суд 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 
  • 19:38 – Ліквідували Чигиринський районний суд 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 
  • 17:43 – Арт-терапію для воїнів АТО провели в Чигирині 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 14:04 – Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя 
  • 13:00 – ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ НА 2018-Й РІК 12:32 – Продовжено мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні 21:21 – Конкурс креативних ялинок в Чигирині. 21:14 – Команда з Чигирина перемогла у районному турнірі з волейболу 17:01 – Штурм наметового містечка та спроба "викрадення" Саакашвілі. Усе, що відомо про ситуацію під Радою 14:04 – Юрій Павленко: Ініційована урядом медична реформа дає усі підстави прогнозувати, що медикам доведеться працювати у ще більш складних умовах, рятуючи людські життя 11:56 – ЛІСІВНИКИ ЧЕРКАЩИНИ ПРОВЕЛИ АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОТИ ПРИЙНЯТОЇ КАБМІНОМ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ 

Вілкул: В умовах кризи необхідно забезпечити можливість людям купувати соціально значущі продукти за доступними цінами

Четвертий рік в Україні інфляція одна з найвищих в світі. Гірше тільки у Венесуелі та Південному Судані. Ціни на продукти зросли в рази.
Співголова фракції опозиційного блоку в парламенті Олександр Вілкул на своїй сторінці в Facebook написав: «Не всі знають, що до 1 липня в країні було держрегулювання цін на соціально значущі продукти харчування. На рівні Кабміну і на рівні облдержадміністрацій встановлювалися граничні ціни, і виробники, і торговельні мережі змушені були під це підлаштовуватися ». Парламентарій зазначив, незважаючи на те, що стримування цін - ситуативне рішення, його необхідно повернути, щоб люди просто не вмирали з голоду. «А стратегічно треба створити умови, щоб українці нормально отримували і впевнено дивилися в майбутнє», - сказав він. Для цього ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК подав у Раду пакет законопроектів, спрямованих на підтримку промисловості і вітчизняних виробників, в тому числі сільськогосподарських.

Вілкул зазначив: «Для тих, хто назве мене« Не ринковиком », повідомляю: у всіх розвинених країнах світу є елементи регулювання і планової економіки. І вже тим більше - боротьба з монополіями. А у нас на ринку продуктів харчування процвітають і локальні, і національні монополії на багато груп товарів».

Він підкреслив, що одна з тез його програми - стабілізація цін на продукти харчування. «І доб'ємося ми цього швидко саме відновленням держрегулювання. Хліб, борошно, молоко люди повинні мати можливість купити », - сказав опозиціонер.

Парламентарій наголосив, що навіть за заниженими показниками Держстату інфляція до кінця 2017 складе 13-14%. «Це більше показників 2016 роки (12,4%). Навіть офіційний курс на 2018 планується вище 30 грн / долар. З 2014 ціни і тарифи виросли в рази! ЗЛИДНІ - це якщо коротко описати, як живе в Україні більшість населення », - написав Вілкул.

Він зазначив, що в Європі ціни на продукти стримують ще й тим, що виділяють фермерам з бюджету 150-450 євро за 1 Га оброблюваної землі. А також більше 200 євро на одну голову великої рогатої худоби.

«Ось Вам і відповідь, чому, при тому, що ПЛОЩА українських чорноземів дорівнює площі ВЕЛИКОБРИТАНІЇ, У НАС на полицях магазинів ВСЕ БІЛЬШЕ ІНОЗЕМНИХ ПРОДУКТІВ. Вони в продажу дешевше - їх держави компенсують витрати виробникам! », - резюмував Вілкул.
Раніше, аналізуючи проект бюджету на 2018 рік, опозиціонер відзначав, що незначне підвищення зарплат і пенсій буде з'їдено зростанням інфляції.

Про це інформує прес-служба політика.Вілкул: В умовах кризи необхідно забезпечити можливість людям купувати соціально значущі продукти за доступними цінами
Просмотры:25
Оставить комментарий
Погода
Ми в соцмережах
  • Вконтакте
  • Facebook
  • Twitter